Es Tagad Te (ARHĪVS)

Raksts no pavisam NEnopietni arhīva!

Ar to būtu jāsaprot, ka es pārvācos no http://dainisposeika.blogs.lv uz šo jauno adresi http://pavisamNEnopietni.lv. Lielu daļu darbu pārpublicēju šeit – Purva Kapātāju, dzeju, abas “Daiņa autoskolas”, kā arī samontētā Degpunkta 9to daļu (iepriekšējās daļas var apskatīt manā YouTube kanālā).

Visus savus nākamos darbus un rakstus publicēšu šeit. Ja ir vēlme sekot līdz, tad par veco blogu var aizmirst – jānāk un jāskatās šeit – pavisam NEnopietni – radošajā emuārā. Var arī caur RSS, lai uzzinātu, kad ir vērts nākt. Protams, šis tas šeit var mainīties, jo es te vēljoprojām testēju lapu – kas un kā labāk. Tāpēc nevajag brīnīties, ja kādreiz lapas augša parādās apakšā – tas visticamāk tāpēc, ka es kaut ko noraku…

6 thoughts on “Es Tagad Te (ARHĪVS)

  1. Dainit es visu laiku smejos par taviem degpunktiem bet nu man pienaca nopietna lieta man ievajadzejas to programmu ar ko tu monte degpunkta vari pateikt tas nosaukumu!?

  2. Skaņu montēju ar Nero Wave Editor (ar to arī var ierakstīt), Pašu video var ar jebkuru video montēšanas programmu – kaut vai Windows Movie Maker….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *